Volkswagen
Mercedes
BMW
Kia
Opel
Ford
Audi
Renault
Toyota
Honda
Citroen
Peugeot
Porsche
Skoda
Mazda
Hyundai
Lexus
Range Rover
Nissan
Volvo
Chevrolet
Jaguar
Fiat
Land Rover
Mini
Все Марки

OldCarLand-2016: Стартує фестиваль ретро авто

22-24 квітня в Державному музеї авіації Національного авіаційного університету відбудеться четвертий фестиваль старовинних автомобілів OldCarLand-2016.

Його організовує «проект Кофейбус» та клуб технічної класики OldCarServise.

Понад 600 старовинних і ексклюзивних машин привезуть зі всієї України, Польщі, Білорусі, Чехії й презентуватимуть серед 90 бойових і цивільних літаків музею.

На заході будуть автомобілі, вироблені як у 1930-х роках, так і 1990-х. Серед них  радянські, німецькі, французькі, італійські, чеські й американські моделі. Деякі машини лишилися в одиничних екземплярах або мають рекордно малий пробіг.

Покажуть також вантажівки, ретро автобуси та велику колекцію двоколісного транспорту – скутери, мопеди, мотоцикли. Новинкою цьогорічного заходу стане показ електромобілів та машин із зони АТО.

Крім колісної техніки, буде експозиція зі старовинних меблів і радіоапаратури, виробленої із 1940-х до 1980-х років. Її розмістять в одному із ретро автобусів.

У програмі фестивалю – пробіг на старовинних автомобілях Києвом, дефіле територією музею, змагання водіїв пасажирських автобусів за звання “Кращий водій “Київпастрансу”, офіційний етап із тюнінгу та автозвуку EMMA Україна. У рамках заходу відбудуться показові заїзди школи контраварійного водіння “Карбон”, а у неділю  пройде нагородження учасників OldCarLand-2016 у різних номінаціях.

Для дітей проведуть змагання на відреставрованих радянських педальних машинах, кататимуть на поні та влаштують оригінальний майданчик.

На території фестивалю працюватимуть вуличні музиканти, діятиме ресторанна зона, а також виступатимуть музичні гурти. Сцени організують у кузові ретро вантажівки та в салоні великого пасажирського літака.

, , ,

Так же по теме:

  • Стартує 9-й OldCarLand!Стартує 9-й OldCarLand! Сотні ексклюзивних і раритетних машин різних років випуску з’їдуться на найбільший технічний фестиваль України OldCarLand 28-30 вересня. Але цього разу – на території ВДНГ, поблизу якого […]
  • Новий рекорд OldCarLand: понад 900 одиниць технікиНовий рекорд OldCarLand: понад 900 одиниць техніки Шостий технічний фестиваль OldCarLand був не лише найбільшим, а й найдовшим – він тривав цілих п’ять днів. Традиційно проходив у Державному музеї авіації із 28 квітня по 2 травня. Під […]
  • Побачено на OldCarLand восені: танки, масклкари і радянські лімузиниПобачено на OldCarLand восені: танки, масклкари і радянські лімузини Сьомий вже фестиваль проходив із 29 вересня по 1 жовтня у Державному музеї авіації. Його організували клуб технічної класики OldCarServiсe та "проект Кофейбус". Під крилами майже сотні […]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Connect with Facebook