Volkswagen
Mercedes
BMW
Kia
Opel
Ford
Audi
Renault
Toyota
Honda
Citroen
Peugeot
Porsche
Skoda
Mazda
Hyundai
Lexus
Range Rover
Nissan
Volvo
Chevrolet
Jaguar
Fiat
Land Rover
Mini
Все Марки

До України завітав Porsche Road Tour

Porsche Road Tour 2017

З 12 по 20 травня 2017 року шанувальники спортивних автомобілів Porsche мали унікальну можливість випробувати модельний ряд автомобілів Porsche в Україні.

В рамках Porsche Road Tour учасникам було запропоновано для тест-драйву найновіші моделі, зокрема 718 Boxster S, 911 Carrera S у кузові купе, Panamera Turbo нової генерації, а також Macan у двох модифікаціях – Turbo з пакетом підвищеної потужності та S.

Porsche Road Tour 2017

Тест-драйви проходили в найбільших містах країни під керівництвом професійного інструктора, учасника перегонів Porsche GT3 Cup, Юкки Хункаворі. У Львові, Одесі та Дніпрі тест-драйв модельного ряду проходив дорогами загального користування, в наближених до повсякденної експлуатації автомобілів умовах. У Києві захід відбувся на території аеропорту «Бориспіль», а саме терміналу F. Під час тест-драйву на керувальній смузі та пероні для літаків, на секціях «Слалом», «Слалом зі зміщенням» та «Launch Control», гості мали змогу на власному досвіді пересвідчитися в неперевершеній маневреності, керованості та потужності автомобілів Porsche.

Porsche Road Tour 2017

Програма динамічних презентацій Porsche Road Tour створена для знайомства з філософією бренду Рorsche, через автомобілі під час тест-драйву. Концепція заходу надає існуючим та потенційним клієнтам бренду виключну можливість протестувати актуальний модельний ряд Porsche в одному місці, дізнатись про переваги та відчути динамічні характеристики автомобілів.

Porsche Road Tour 2017

Формат проведення та представлені автомобілі покликані надати клієнтам унікальний досвід взаємодії з брендом. Подібні заходи проводяться на 14 європейських ринках, а відтепер і в Україні.

, ,

Porsche

Все о Porsche на Автоцентре

Так же по теме:

  • Porsche Macan: маг на дороге, грязь его подругаPorsche Macan: маг на дороге, грязь его подруга Почему Macan не стоит покупать своей подружке? Потому что однажды найдется тот, кто со снисходительным смешком поведает ей, что Audi Q5 стоит дешевле. А с ним жизнь и проще, и комфортнее. […]
  • Audi SQ5: стремительный, но успокаивающийAudi SQ5: стремительный, но успокаивающий Audi предпринимает вторую попытку произвести на свет über-версию своего среднеразмерного SUV. SQ5 обильно моторизован и посажен на три сантиметра ниже своего донора. Но остается открытым […]
  • Секреты топливных карт: анализируем программы лояльности АЗССекреты топливных карт: анализируем программы лояльности АЗС У всех крупных АЗС-сетей Украины сегодня действуют собственные программы лояльности. В напряженной борьбе за клиентов они постоянно предлагают новые акции, бонусы и привилегии. Разобраться […]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Connect with Facebook