Mercedes
Volkswagen
BMW
Kia
Opel
Ford
Audi
Toyota
Renault
Honda
Peugeot
Porsche
Skoda
Hyundai
Citroen
Lexus
Range Rover
Nissan
Mazda
Volvo
Chevrolet
Fiat
Mini
Land Rover
Jaguar
Все Марки

До України завітав Porsche Road Tour

Porsche Road Tour 2017

З 12 по 20 травня 2017 року шанувальники спортивних автомобілів Porsche мали унікальну можливість випробувати модельний ряд автомобілів Porsche в Україні.

В рамках Porsche Road Tour учасникам було запропоновано для тест-драйву найновіші моделі, зокрема 718 Boxster S, 911 Carrera S у кузові купе, Panamera Turbo нової генерації, а також Macan у двох модифікаціях – Turbo з пакетом підвищеної потужності та S.

Porsche Road Tour 2017

Тест-драйви проходили в найбільших містах країни під керівництвом професійного інструктора, учасника перегонів Porsche GT3 Cup, Юкки Хункаворі. У Львові, Одесі та Дніпрі тест-драйв модельного ряду проходив дорогами загального користування, в наближених до повсякденної експлуатації автомобілів умовах. У Києві захід відбувся на території аеропорту «Бориспіль», а саме терміналу F. Під час тест-драйву на керувальній смузі та пероні для літаків, на секціях «Слалом», «Слалом зі зміщенням» та «Launch Control», гості мали змогу на власному досвіді пересвідчитися в неперевершеній маневреності, керованості та потужності автомобілів Porsche.

Porsche Road Tour 2017

Програма динамічних презентацій Porsche Road Tour створена для знайомства з філософією бренду Рorsche, через автомобілі під час тест-драйву. Концепція заходу надає існуючим та потенційним клієнтам бренду виключну можливість протестувати актуальний модельний ряд Porsche в одному місці, дізнатись про переваги та відчути динамічні характеристики автомобілів.

Porsche Road Tour 2017

Формат проведення та представлені автомобілі покликані надати клієнтам унікальний досвід взаємодії з брендом. Подібні заходи проводяться на 14 європейських ринках, а відтепер і в Україні.

, ,

Porsche

Все о Porsche на Автоцентре

Так же по теме:

  • Porsche Macan: маг на дороге, грязь его подругаPorsche Macan: маг на дороге, грязь его подруга Почему Macan не стоит покупать своей подружке? Потому что однажды найдется тот, кто со снисходительным смешком поведает ей, что Audi Q5 стоит дешевле. А с ним жизнь и проще, и комфортнее. […]
  • KIA Rio: деликатно новыйKIA Rio: деликатно новый Является ли модель четвертого поколения огромным шагом вперед или осторожным прощупыванием сегмента супермини? Ведь предшественница была хороша и соблазнительно выгодна, особенно с […]
  • Ford Focus 1.5: идентификация ФордаFord Focus 1.5: идентификация Форда В сегодняшнем автомире есть буквально несколько моделей, фейслифт которых заслуживает пристального внимания. Одна из них – Ford Focus – автомобиль из числа самых массовых «всемирных» […]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Connect with Facebook